Ijshockeyclub Nordhorn zoekt per direkt goalies en spelers.

GOALIES + SPELERS GEZOCHT ! U16 + U19

Voor onze jeugd teams U16 en U19  hebben we per direct gemotiveerde jongens en meisjes nodig die op een hoog niveau ijshockey willen gaan spelen. Plezier in teamsport is daar een belangrijk onderdeel van. Nordhorn ligt direct over de grens in Duitsland bij de plaatsen Oldenzaal en Enschede. Eventueel bestaat de mogelijkheid om naar de (loot)school in Enschede te gaan. Onze teams trainen en spelen onder professionele begeleiding in de competitie en worden klaar gestoomd om op een zo hoog mogelijk niveau te gaan spelen in de toekomst.
Wij zoeken geïnteresseerde jeugdspelers uit de volgende leeftijdscategorieën: U19: 2001, 2000, 1999 U16: 2003, 2002
(U 8 t/m U14 worden ook spelers gezocht maar is op dit moment minder urgent) Door een wijziging van de Duitse ijshockey bond (DEB) kunnen uit een ander EU land dan Duitsland 6 buitenlandse spelers aangemeld worden per team (alleen voor jeugd teams geen senioren). Voor vragen en informatie kun je je wenden bij de jeugd coördinator Reiner Wolters: reiner.wolters@eishockeyclub-nordhorn.de